O nas

Powstanie biura rachunkowego opiera się na bazie 20-letniego doświadczenia zdobytego w ramach współpracy z firmami, o różnych profilach działalności. Jako główna księgowa w firmach obsługiwałam szerokie spektrum zagadnień rachunkowych i podatkowych. Pełniłam również nadzór nad obszarem kadrowo-płacowym

Stawiamy na kompetencje

Atuty w postaci doświadczenia zawodowego poparte zostały gruntownym wykształceniem kierunkowym i uzupełniającym i Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 62966/2013 oraz wiele kursów i szkoleń z zakresu rachunkowości , podatków i prawa pracy.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w kolejnych kursach oraz szkoleniach. Ściśle współpracujemy z doradcami podatkowymi, prawnikami, specjalistami ds. marketingu itp., powodując szybki i sprawny transfer specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia od najlepszych ekspertów.

Biuro  wyznaje zasadę, że każdy powinien zajmować się tym, do czego ma predyspozycje i w czym się specjalizuje. Energię i potencjał przedsiębiorcy najlepiej wykorzystać do prowadzenie biznesu i pomnażania korzyści finansowych. Kwestie księgowe, kosztowe i statystyczne, jako często nużący, jednak konieczny obowiązek, warto przekazać odpowiednim służbom w formie outsourcingu.

Otrzymasz rzetelną pomoc a także profesjonalne wsparcie Twojego biznesu!!!

Biuro rachunkowe w Gorzowie Wlkp.
Skup się na swoim biznesie - my zajmiemy się resztą!
Biuro Rachunkowe

Powstanie biura rachunkowego opiera się na bazie 20-letniego doświadczenia zdobytego w ramach współpracy z firmami, o różnych profilach działalności. Jako główna księgowa w firmach obsługiwałam szerokie spektrum...

Kontakt

Biuro Rachunkowe
ul. Kazimierza Wielkiego 10
66-400 Gorzów Wlkp
NIP:599-152-43-84
tel: 534099005
e-mail: ksiegowagorzow@gmail.com

Znajdź nas